O PETBACKERU

V tomto věku a těchto dnech, je život hektický nejenom pro mnoho majitelů mazlíčků. Se závazky v práci, čas s přáteli a rodinou, je prostě skoro nemožné dopřávat plnou pozornost našim mazlíčkům. Takže, ať už máte v práci dlouho do noci, nebo jste na dovolené nebo si jednoduše potřebujete odpočinout a mazlíček potřebuje pohlídat, nakrmit , denní péči, provětrat, nebo dokonce Profesionálně Upravit (Pet Grooming), PetBacker je zde, aby vás spojil s ostatními milovníky mazlíčků, kteří jsou připraveni, aby se Vám mohli postarat o Vaše domácí mazlíčky, jako by to byli mazlíčci jejich vlastní, objetí a drbání na bříšku v ceně.

PetBacker Pet Lover

Hlídači, Opatrovníci v PetBackeru či poskytovatelé služeb jsou normální lidé, kteří milují zvířata, stejně jako vy. Jsou to lidi, kteří jsou nadšení a věnují svůj čas a svou péči k tomu, aby se Váš mazlíček měl co nejlépe a jeho den stál za to. Váš mazlíček zůstane v domácnosti, s volností se toulat a zkoumat, to je daleko lepší než trávit čas o samotě v malém neznámém prostoru. Vy by jste také určitě nechtěli být zavření třeba dokonce i v kleci, když je vaše druhá polovička pryč! Opatrovníci na PetBackeru, mají také omezený počet domácích zvířat, o které se mohou najednou postarat aby mohli věnovat vašemu domácímu mazlíčku zaslouženou dostatečnou pozornost, když jste pryč. Někteří z našich opatrovníků, dokonce nabízí vašim zvířátkům vynikající domácí vařené jídlo, pamlsky nebo i dokonce domácí koupel.

How PetBacker works

Získání jednoho z našich opatrovníků nebo poskytovatele služeb mazlíčkům je tak jednoduché, jako vybírat služby, které potřebujete, stačí vyplnit pár informací s detaily a vaše žádost, je odeslána ke všem našim milovníkům mazlíčků kolem vás. Během pár chvil, dostanete nabídky a podrobnosti o tom, co je zahrnuto přímo pro Vás aplikaci PetBackeru nebo e-mailu. Tyto nabídky obsahují profil opatrovníka, a to, co nabízejí, kompletní hodnocení a recenze. Můžete dokonce chatovat přímo s nimi na platformě PetBackeru a dořešit i ty nejmenší detaily. I platba je jednoduchá a bezpečná, jen pomocí několika klepnutími platíte, a navíc vše je pod ochranou PetBacker Platební Ochrany a Pojištění.


Záruka Rezervace

Pokud je váš Opatrovník Mazlíčka, Venčitel nebo Profesionální Pečovatel nucen zrušit objednávku na poslední chvíli, uděláme vše pro to, abychom Vám NAŠLI NÁHRADU.

Bezpečné Platby

Úkolu, předchází Podmíněná VRATNÁPlatba. Plaťte Spolehlivě a Bezpečně přes PetBacker.

Ochrana zdarma

Bezpečnost mazlíčků je naší nejvyšší prioritou. Na každou rezervaci, uskutečněnou prostřednictvím PetBackeru, se vztahuje PRÉMIOVÉ POJIŠTĚNÍ.

Nepřetržitá Podpora - (24/7)

Tým pro podporu, neočekávaných událostí (např. nemoc, zrušení rezervace), i KONTROLY pro zajištění Kvality.

Špičková Kvalita

Všechny rezervace na PetBackeru, mají umožněné Vytvoření Transparentních OVĚŘENÝCH RECENZÍ.

Královské Odměny

Všechny transakce, mají Nárok na SLEVOVÉ KREDITY na PetBackeru.

 

Pro všechny milovníky domácích mazlíčků tam venku, kteří milují zvířata a jsou ochotni trávit čas a pomáhat ostatním majitelům domácích mazlíčků tady u nás v komunitě, zaregistrujte se k nám! Dejte nám vědět, jaké služby nabízíte, a po krátkém dotazníku, jste na cestě k tomu, vydělat si velké peníze tím, co máte rádi.

Cokoliv vaši miláčci potřebují, když nemůžete být nablízku, postaráme se o to. Kdekoliv, kdykoliv. Zavázali jsme se k tomu, aby naše opatrovnictví bylo bezpečné, snadné a cenově dostupné, tak, aby Váš mazlíček dostal nejlepší.